Na stronie publikujemy oferty zleceń z Łodzi i okolicznych gmin. Oferujemy pracę w różnych branżach, w różnym wymiarze czasu. Zawsze podajemy wynagrodzenie, oczekiwania i obowiązki na danym stanowisku. Serwis jest w pierwszej kolejności adresowany do osób do 24 roku życia, niemniej akceptujemy aplikacje od osób w każdym wieku. Prócz możliwości aplikowania każdy zarejestrowany użytkownik może polecić na dane stanowisko wybraną przez siebie osobę i otrzymać nagrodę finansową, gdy zostanie ona przyjęta do pracy. By było weselej po zakończeniu realizacji zlecenia obydwie strony mogą się nawzajem ocenić, co pomoże w przyszłości kolejnym dawcom
i biorcom zleceń podjąć dobrą decyzję.

Główną intencją serwisu było stworzenie miejsca, gdzie osoby do tej pory mające problem ze znalezieniem właściwej oferty będą mogły raz dwa znaleźć potrzebne im zatrudnienie. Na kilka dni lub na dłużej, przytulić szybko fuchę i cześć. Bez formalności, na upartego i bez rejestracji konta.

Cały serwis jest prowadzony przez Dobrą Agencję. Na co dzień pracujemy w Warszawie. Zajmujemy się doradztwem biznesowym i rekrutacyjnym dla odpowiedzialnych firm
z Polski i innych krajów UE. Dbamy o dobre warunki pracy i godne zarobki osób przez nas polecanych. W każdym procesie rekrutacji z jednakową starannością podchodzimy do potrzeb pracodawcy i pracowników. Zwracamy przy tym baczną uwagę na przestrzeganie prawa pracy i zasad etycznego prowadzenia biznesu.

Jeśli szukasz dobrej pracy lub dopasowanego wsparcia w rekrutacji, zapraszamy do współpracy.

Projekt, w ramach którego powstała Szybka Fucha, jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany w ramach projektu WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI, realizowanego w ramach Osi IV Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój – „Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa”, Działanie 4.1 „Innowacje społeczne”, przez Stowarzyszenie WIOSNA w partnerstwie z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie”

Zobacz z kim współpracujemy

Nasi klienci